Hakkımızda

Neler Yaparız?

M.B.N.S. Profesyonel Apartman Site ve İş Merkezi Yönetimi 2015 yilinda  Ankaramız’daki yönetim problemlerini çözmek ve yeni hizmet anlayışı katabilmek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde yönetim hizmeti vermektedir. Günümüzde apartmanlarda ve sitelerde yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile kat maliklerinin ve sakinlerinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır.

Firmamız sektöründe öncü olmanın gayreti ile tüm teknolojik imkanları gerek müşterilerine, gerek çözüm ortaklarına, gerekse personellerine sunmaktadır. Bu teknolojik imkanların en büyük adımı şeffaf ve güvenilir olmasının kanıtı, internet sayfasından yapılan muhasebe ve takip otomasyonudur. Bu sistemle kat maliki ve sakinlerine istediği an bilgi kontrol imkanı sunmaktadır.

Apsiyon uygulamasi , apartman ve siteler için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Yöneticiler, günlük işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir, site sakinleri ise sitenin finansal durumunu,duyuruları ve anketleri takip edebilirler. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, smart tvnizden, tabletinizden yani internete ulaşabileceğiniz her platformdan Apsiyon´a erişilebilirsiniz. Apsiyon ile apartman ya da sitenize özel bir web sayfası oluşturabilir, banka entegrasyonu ile kolay ve masrafsız bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

2016 yilinda mobil kapicilik hizmetleri ile peyzaj hizmetlerini bünyesine ekleyen firmamiz apartman ve sitelerde kapici problemleriniz icin cozum saglamaktadir.